x Ważne: Strona www.pierozek.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.
 
 
 
 
 
 
 

 

 

31.03.2014 r.

Firma AR SZELC Sp. J. dnia 31.03.2014 r. zakończyła realizację projektu pt. „Marketing  produktu ekologicznego szansą rozwoju firmy”, który był realizowany w ramach Funduszu Promocji Produktu Regionalnego/Tradycyjnego/Ekologicznego – Przedsiębiorcy, współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Głównym efektem projektu jest uzyskanie certyfikatu przetwórstwa ekologicznego dla firmy AR SZELC Sp. J.. Rezultat ten ma znaczący, długofalowy wpływ na rozwój przedsiębiorstwa, gdyż dzięki realizacji projektu została powiększona oferta firmy o nowe ekologiczne produkty. W ramach projektu zakupiono 5 środków trwałych specjalistyczny samochód - chłodnia (1 szt.), urządzenia do schładzania powietrza w pomieszczeniach produkcyjnych (2 kpl) oraz zaplecze służące do promocji produktów ekologicznych w postaci rollup (2 szt.), oklein, folderu promocyjnego, metek wyrobów ekologicznych i profesjonalnych zdjęć produktów. 

 

AR Szelc Spółka Jawna
ul. Krakowska 89
38-400 Krosno
Tel.: +48 13 43 212 14
Fax: +48 13 42 041 80
E- mail: biuro@pierozek.pl
www.pierozek.pl

 

 


  

27.02.2014 r.

 

Zamknięcie postępowania

 

Wyniki postępowania 

 

 

18.02.2014 r.

Konkurs ofert

Firma AR SZELC Sp. J. w związku z realizacją projektu pt. „Marketing  produktu ekologicznego szansą rozwoju firmy” w ramach Funduszu Promocji Produktu Regionalnego/Tradycyjnego/Ekologicznego – Przedsiębiorcy, współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, działając zgodnie z wytycznymi Ministra Rozwoju Regionalnego w zakresie udzielania zamówień w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy, do których nie ma zastosowania ustawa z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych,

zaprasza do złożenia oferty na „zakup samochodu specjalistycznego – chłodnia”.

Pobierz zaproszenie

 


  

 

 

 

Szwajcarsko-Polski Program Współpracy

Alpejsko-Karpacki Most Współpracy

Działanie V. Fundusze Grantowe

 

Fundusz Promocji Produktu Regionalnego/Tradycyjnego/Ekologicznego –PRZEDSIĘBIORCY (II nabór)

 
 
Tytuł projektu: „Marketing produktu ekologicznego szansą rozwoju firmy”

 
AR Szelc Spółka Jawna jest firmą rodzinną, w której od zawsze na pierwszym miejscu stawia się na jakość produktu. Wyróżnikiem firmy jest unikalna receptura wyrobów garmażeryjnych, oparta na domowych przepisach. Produkty wykonywane są, jak przystało na domową kuchnię, ręcznie od początku do końca procesu produkcji.

 

Przesłanką do podjęcia działań zmierzających do realizacji projektu jest poszerzenie oferty o produkty powstałe w trakcie certyfikowanego przetwórstwa ekologicznego, wejście na nowe rynki zbytu i  tym samym wzmocnienie pozycji rynkowej firmy.

 

Realizacja projektu zapewni odpowiednie zaplecze techniczne do chłodzenia pomieszczeń produkcyjnych, oraz zakup specjalistycznego samochodu – chłodni, zapewniając odpowiednie warunki produkcji i przechowywania żywności podczas transportu.

 

Ponadto projekt przyczyni się do stworzenia kompleksowej strategii marketingowej firmy w oparciu o przetwórstwo ekologiczne oraz produkty tradycyjne. Stworzenie folderu promocyjnego i wyposażenie firmy w odpowiednie zaplecze, służące działaniom promocyjnym, upowszechnianiu wiedzy o prowadzonej produkcji ekologicznej, będzie sprzyjało dalszemu rozwojowi firmy i umacnianiu pozycji rynkowej.

 

Realizacja: 01.10.2013 – 31.03.2014

 

Dotacja z FPPRTEP: 79 990,06 PLN

Środki własne: 63 309,94 PLN

 

AR Szelc Spółka Jawna

ul. Krakowska 89

38-400 Krosno

Tel.: +48 13 43 212 14

Fax: +48 13 42 041 80

E- mail: biuro@pierozek.pl

www.pierozek.pl

 


 23.10.2013 r.

Firma AR SZELC Sp. J., podpisała umowę na dofinansowanie projektu pt. „Marketing  produktu ekologicznego szansą rozwoju firmy” w ramach Funduszu Promocji Produktu Regionalnego/Tradycyjnego/Ekologicznego – Przedsiębiorcy współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Umowa została podpisana 23.10.2013 r. w Rzeszowie z Operatorem dotacji - Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia”. Okres realizacji projektu 01.10.2013 r. – 31.03.2014 r.

 
 
 
Projekt i realizacja: Exeline.pl